• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK'TE GÜVENLİK GÜÇLERİ BİNALARININ TADİLATI TAMAMLANDI

SİVEREK'TE GÜVENLİK GÜÇLERİ BİNALARININ TADİLATI TAMAMLANDI

Siverek Belediyesince tadilatı tamamlanan güvenlik güçlerinin kullandığı binaların teslimi yapıldı.

Fen İşleri Müdürlüğü kentteki kamu binalarının yenilenmesine yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında özel harekât merkezinde tadilat çalışması başlattı.

Kısa sürede tamamlanarak teslimi yapılan merkezin yanı sıra Selimpınar Mahallesi'ndeki uygulama noktasına da yeni bir bekleme yeri yapıldı.

Tadilatın ardından Kaymakam Musa Aydemir ile merkezi ve uygulama noktasını ziyaret eden Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, özel harekat polislerine bayrak teslimi yaptı.

Belediye Başkanı Ayşe Çakmak'a teşekkür eden Kaymakam Musa Aydemir, polis memurlarına görevlerinde başarılar diledi.

Güvenlik güçlerinin ülkenin her noktasında özveriyle görev yaptığını belirten Başkan Ayşe Çakmak, "Memleketin her köşesinin güvenliği ve asayişi değerli polis memuru arkadaşlarımızın özellikle de özel harekatın çok değerli mensuplarının emeği ve güveni ile bizlerde olduğumuz yerlerde görev yapıyoruz. Milletimiz güvenlik güçlerimize minnettardır, onların bize verdiği güvenle burada çalışmaktan gurur duruyoruz. Türk milletinin bir evladı olarak da bu bayrağı kendilerine takdim etmekten gurur ve şeref duyuyorum." dedi.

Çakmak konuşmasının ardından Türk Bayrağını öperek özel harekat amirine teslim etti.

Çakmak'a çalışmaları ve destekleri nedeniyle teşekkür eden özel harekat polisleri, dualarının kendileriyle olduğunu dile getirdi.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü