• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK'TE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SİVEREK'TE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Bir süre önce farklı kurumlar tarafından yapılan alt yapı çalışmaları sonrasında bozulan cadde ve sokaklarda Fen işleri ekipleri üst yapı çalışmalarına hız verdi.

Ekipler Yenişehir ve Şirinkuyu mahallelerinde Kilitli parke taşı döşemesi yaparken diğer yandan ise Ayvanat mahallesi ile Viranşehir yolu üzerinde bulunan yeni yerleşim yerlerinde bulunan sokak ve caddelerinde ise Kilitli parke taşı döşemesi için gerekli hazırlığını sürdürüyor.

Çalışmalarla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi. ''Hava şartları elverdiği sürece ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürecektir, şuan bazı mahallelerimizde ekiplerimiz kilitli parke taşı döşemesi yaparken bazı bölgelerde ise kilitli parke taşı döşeme hazırlıklarını devam ediyor. Aynı zamanda Fen işleri müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın talimatları doğrultusunda vatandaşların taleplerini de göz önüne alarak sokaklarımızdaki eksiklikleri tamamlamanın gayreti içerisindedir. Hava şartları el verdiği sürece tüm cadde ve sokaklarımızda vatandaşlarımızın rahat bir ortama kavuşması için üst yapı çalışmaları devam edecektir'' denildi.


Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü