• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK'TE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SİVEREK'TE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yeni yerleşim alanları ile alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmalarını hızlandırdı.

Ekipler Hayriye ve Ayvanat mahallesinde yeni yerleşim alanlarında stabilize yol çalışmalarının yanı sıra alt yapısı tamamlanan Yenişehir, Hacıömer, Şirinkuyu ve Ayvanat mahallesinde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor.

Bazı yeni cadde ve sokaklarda stabilize çalışmaların ardından kilitli parke taşı döşeme ve beton yol çalışmasının devam edeceği belirtildi.

Çalışmalar kapsamında vatandaşların talepleri de göz önünde bulundurularak üst yapı çalışmaları hızlandırıldı.

Çalışmalarla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi. ''Bilindiği üzere şehrimizde bazı kurumlar tarafından alt yapı çalışmaları kapsamında deforme olan cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmaları sürdürülüyor. Ayrıca yeni yerleşim alanlarında ise stabilize yol ve üst yapı çalışmaları devam ediyor, hava şartları el verdiği sürece vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda üst yapı çalışmaları kapsamında Kilitli parke taşı döşemesi, beton yol çalışması, kaldırım çalışması ve yeni yerleşim bölgelerinde stabilize yol çalışmaları sürdürülecektir'' denildi.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü