• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

BAŞKAN BUCAK’TAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN BUCAK’TAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

Siverek Belediye Başkanı Ali Murat Bucak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Ali Murat Bucak, mesajında, "23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerinin atıldığı, milletimizin egemenliğini tüm dünyaya ilan ettiği önemli bir gündür. Bu anlamlı günün aynı zamanda çocuklarımıza armağan edilmesi, onların geleceğe olan inancımızı yansıtıyor. " dedi.

23 Nisan'ın Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı ve millet iradesinin en yüksek noktaya çıkarıldığı tarih olduğunu hatırlatan Bucak, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Bu anlamlı günde, çocuklarımızın mutluluğunu ve geleceğe olan umutlarını kutlamak, onların neşe dolu dünyalarını paylaşmak bizler için büyük bir onurdur. Çocuklarımız, ülkemizin geleceğinin teminatıdır. Onların sağlıklı, mutlu ve başarılı bir şekilde büyümeleri, hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu nedenle, onların her zaman yanında olmalı, haklarına sahip çıkmalı ve en iyi şekilde eğitilmelerini sağlamalıyız. Biz de Siverek Belediyesi olarak, çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı bir çevrede büyümeleri için çalışacak, onlara daha iyi bir gelecek sunabilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz."

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Başkan Ali Murat Bucak, "Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve kurtarıcısı olan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü