• 0(414) 552 12 00
  • 0552 552 82 82
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Haberler

SİVEREK KIRSALINDA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

SİVEREK KIRSALINDA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Siverek Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü kırsal mahallelerde mahalle içi yol çalışmalarına devam ediyor.

Kırsal mahallelerde mahalle ayrımı yapılmaksızın çalışmalarını yürüten Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri bahar aylarının gelmesiyle birlikte mahalle içi stabilize yol çalışmalarını hızlandırdı.

12 kırsal mahalle de stabilize yol çalışmalarının yanı sıra oluşturulan yeni yerleşim alanlarında yol çalışmalarının sürdürüldüğü belirtildi.

Mahalle içi yol çalışmalarının hızlandırıldığını ifade eden Fen ve Kırsal Hizmetler Müdürü Abdulkadir Canalır şunları kaydetti. ''Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak'ın talimatları doğrultusunda kırsal mahallelerimizde stabilize yol çalışmalarını sürdürüyoruz. Ekiplerimiz şuan 12 kırsal mahalle de çalışmalarına devam ediyor. Bahar ayının gelmesiyle birlikte kırsal mahallelerimizde çalışmalarımızı hızlandırmış bulunuyoruz, 12 kırsal mahallemizde ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen talepler hızlı bir şekilde değerlendirilerek çözüme kavuşması için ekiplerimiz gerek stabilize malzeme gerekse yol çalışmalarına ağırlık vermiş durumdadır. Kırsal hizmetler müdürlüğü olarak kırsal bölgelerde çalışmalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.

Çalışmaların tamamladığı kırsal mahalleler vatandaşların hizmetine sunulurken yapılan yol çalışmalarından dolayı mahalle sakinleri Belediye Başkanı Ayşe Çakmak ve ekiplerine teşekkür etti.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

(0414) 552 12 00

(0414) 552 11 26

(0552) 552 82 82

© 2024 - Siverek Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü